Vijesti

Korizma u Puntu

Korizma u Puntu

Ove korizme uz tradicionalni nedjeljni križni put na Prgonu, brežuljku iznad Punta te križni put na Košljunu 3.nedjelje u Korizmi simpatizeri karmelske duhovnosti na poticaj pape Franje i biskupa Ivice kao i našeg župnika odlučili su sudjelovati i u molitvenoj akciji “24 sata za Gospodina” u katedrali u Krku u petak, 4.5.2016. od 21-22 sata. Nismo dugo čekali i prijavili smo se odmah isti dan kada je biskupovo pismo pročitano nakon nedjeljne mise u našoj župi. Pozvali smo i braću karmelićane iz Krka da se pridruže “karmelskom molitvenom satu” zajedno sa članovima trećeg karmelskog reda što su oni rado prihvatili.
Ujedinimo se zajedno u molitvi na velike nakane i potrebe naše Crkve i budimo primjer jedinstva i ljubavi i u našim lokalnim zajenicama.
Vaši simpatizeri karmelske duhovnosti iz Punta

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

two + three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *